Zajisté znáte nudu ve školních škamnech. Někdo si ji krátí malováním (jako třeba my), někdo psaním povídek (jako třeba my) a někdo civěním do světla (jako třeba my), ovšem málokdo je tak odvážný, že potom svoje výtvory vyvěsí na blog (jako třeba my). Doufám, že nás oceníte a třeba si i ukrátíte nudu před monitorem.

5.4. aneb deník Pettigrewa

28. května 2010 v 21:51 | Schneck |  Schneckovy jednorázovky
Když poprvé Peter Pettigrew spatřil brány Hogwartského hradu, byl úplně stejný, jako když je po sedmi letech viděl naposledy- nervózní a vyděšený z toho, co přijde. Za těch sedm let pozoroval, jak se kolem něj spolužáci mění, prožívají své první lásky a bolesti...A smutně si říkal, že on sám to nikdy nepozná. Ale mýlil se.

szs
5.4.
Jsem rád za svoje kamarády, james i Sirius jsou moc hodní. A kolem nich je spousta holek. Jen toho Lupina se trochu bojím..Něco se s ním děje, všichni tři to ví, jen mně nechtějí říct co. Občas na mě vrčí jako pes. Co to má znamenat?

7.4.
Úplněk. Lupin je zase na ošetřovně, nebo mi to James a Sirius aspoň tvrdí. Sami u něj tráví celé noci, ale já k němu nesmím ani na pokoj. A zase se z pozemků ozývalo vrčení psů a dusot kopyt.

9.4.
Remus je pořád v neschonosti. Chtěl jsem se za ním vplížit potají, ale James a Sirius mě chytli..a Pohrozili mi...

10.4.
Asi jsem se zamiloval! Chtěl jsem jít znovu za Remusem a ti dva mě znovu načapali a splnili svou hrozbu. Ve skříňce na učebnice jsem ještě nacpaný nebyl. Nemohl jsem se dostt ven, ale v tom přišel anděl! Penny Boneová, Havraspár... Otevřela dveře, vysvobodila mě a...zeptala se, kde je James a Sirius! Merline! Proč všichni chtějí ty dva?!

13.4.
Penny je stále zakoukaná do Jamese. Mě si ještě nevšimla...A James?! neustále hledí na tu odpornou mudlačku Evansovou a Penny je pak smutná! Já bych ji klidně utěšil...Ale ona místo toho jde za Siriusem a ten se jí jen vysměje...Začínám je oba nesnášet.

14. - 20. 4.
Žádná změny. Proč se k Penny chovají t dva tak otřesně? Lupin už je zpátky. Řekl mi, co s ním je a já mu nevěřím. Nenávidím je všechny tři! Ale kam jinam můžu jít? Jsou nejoblíbenější na škole....

15.6.
Penny zemřela. Našli ji oběšenou ve společenské místnosti. James začal chodil s Lily Evansovou a Penny se vysmál do obličeje. V dopise na rozloučenou psala o všech třech pobertech. James jí zlomil srdce, Black mu ještě fandil a Lupin se na to celé díval. Jen o mně se ani nezmínila...Nenávidím je! Pottera, Evansovou, všechny! Kéž bych jim mohl udělat to stejné, aby skončili jako moje Penny!

Proč Pettigrew prodal Potterovi do spárů Pána zla?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama