Zajisté znáte nudu ve školních škamnech. Někdo si ji krátí malováním (jako třeba my), někdo psaním povídek (jako třeba my) a někdo civěním do světla (jako třeba my), ovšem málokdo je tak odvážný, že potom svoje výtvory vyvěsí na blog (jako třeba my). Doufám, že nás oceníte a třeba si i ukrátíte nudu před monitorem.

Kterak se Bellatrix s Fredem v nebíčku rvala a Svatý Petr je musel umlátit svým zlatým klíčem.

22. května 2010 v 20:19 | Connn y |  Jednororázovky od Connny
A Connn y zde má další jednorázovku. Tentokrát je již po bitvě a všichni se setkají v nebíčku :) Možná bych to mohla někomu věnovat.. VĚNUJI TO VŠEM, co však věří v roztomilé snílky a pobíhající myšlenku. :) Tolik moudra a teď zde pár mých žvástíků :) ... (doufám, že necháte komentář :P)

Okolí bylo blankytně modré a všechny mráčky ležely u nohou. Kam by kdo dokouknul, bylo čisto a nevino. Vzdoušek očistně chladil a mysl byla prázdná. Všechny výčitky svědomí, sváry a pocity viny upadly v zapomnění. Ano, stalo se to v nebi...


Uprostřed té bezstarostné nicoty stála velká dřevěná vrata vsazena do kamenného portálu. I přesto, že vrata byla obrovská a nikde nebylo zdi, nic nebylo kýčovité. Kousek ode dveří tancoval nějaký mladý mužík s tmavými rysy oblečen do bílého roucha. Jeho holá tvář se vlnila pod lehkým a zasněným zpěvem. Tancoval okolo dřevěného stolečku obskládaného nepřeberným množstvím nějakých dokumentů. Tak si tam s klidem poskakoval a přeskládával dokumenty, dokud se neobjevila oslnivá zlatá záře. Mužík se zastavil, zmlkl, odložil svitky a sklonil hlavu do poklony. Záře se stahovala do siluety muže a silueta se pomalu roztahovala do fajnového starého chlapíka. Na tváři měl pohodový úsměv a velký bílý plnovous, na sobě bílé roucho se zlato-stříbrnými odlesky.
"Petře, Petře..."usmál se Bůh a poklepal na rameno toho skloněného muže.
"Můj pane?" narovnal se Svatý Petr a usmál se na Hospodina.
"Bude to těžké..."posmutněl zase ten fajnový Bůh, ale odhodlaně vzhlédl vzhůru.
"Myslím, že Vám nerozumím, pane všemohoucí..."
"Dole je velká bitva..."
"Třetí světová?!", vyděšeně zamrkal Petr a ještě rychle dodal "Zase za to může Ježíš? Zase odsuzují Židy?"
"Ale ne...V Anglii se perou kouzelníci...Tedy bojovali, už je po tom. Museli vymýtit zlo, ale to si žádá oběti. To si pamatuj, Petře..."
"Ano, pane..."posmutněl
"Čekej nával na naše brány...Já už tě tu nechám" prohlásil Bůh, pohladil Petra a zase zmizel ve své zlatavé záři.

Stalo se tak, jak Bůh říkal. Náhle se za nebeskou bránou ozvaly nesouhlasné a rozhádané hlasy. Petr je pustil dál. A hned, co duše mrtvých kouzelníků překročily pomyslný práh nebe, ocitly se v jakémsi transu. Jejich hlasy utichly a pohledy se změnily v uchvácené obdivy.
"Vítejte v nebíčku!" velkoryse a zvučně k nim promluvil Petr, "Budete se mi řadit podle času smrti do jedné velké řady." automaticky nahodil vůdčí hlas.
Náhle se celé to stádo oblblých dušiček srovnalo do dlouhatánské fronty. Postupně chodily k Petrovi. Někteří dostaly bavlněné roucha. Ovšem objevily se i duše takové, které patřily do pekla. Každému, kdo se měl propadnout, se Svatý Petr velmi provinile omlouval.

Vše však šlo jako po másle (po máslovém ležáku). Ale najednou se ještě před bránou, kde zůstávaly vzpomínky a všechny pocity u duší a nikdo ještě nebyl v transu, se rozezlilo.
"Vrahu! Vrahu! Hnusná sfiňo!"
"Nech mě! Já za to nemůžu! TO TY!"
"Nejsem sebevrah, KRVĚŠPÍNO!"Výsměšný hlas Bellatrixin vrzal jako staré dveře.
"Já tě nezabil!" bránil se hlas Fredův, kterému kupodivu chyběl žertovný tón. Zněl spíše zoufale.
"Co se to děje?" vylekaně zadrkotal Sv. Péťa a rozklepaly se mu kolena.
Ty kouzelnické duše 'sjeté' nebeskou čistotou na Petříka koukali jak na vola.
"MUSÍŠ ZA NIMI! MUSÍŠ PŘEKROČIT BRÁNU NEBE! VŠAK TO ZNÁŠ! VEM SI KLÍČ!" ozval se zvučný a hluboký hlas, který neměl jistý zdroj - mluvil Bůh.
I poměrně dlouho Bůh rozmýšlejícího se a rozpačitě pobíhajícího Petra přemlouval, zatímco si duše Bellatrix a Freda rvaly vlasy. Nakonec se však Petr odhodlal. Vzal si svůj velký a zlatý klíč ze stolku. Namířil se k bráně, zavřel oči, zatnul zuby a rozběhl se ven za ukrutného křiku:"ÁÁÁ!"
Bellatrix i Fred se pustili. Všichni svůj zrak stočili na humorné počínání Petra a bylo jedno, jestli se jedná o 'sjetého' v nebi, či čekajícího před nebeskou bránou.
"Ticho! Ticho tady bude!" rrozpišťěl se Petr, když stanul před tichou Bellatrix a ještě tišším Fredem. Nikdo nic neřekl, pouze se zase zničehonic ozvalo velmi chytré "HaHaHa". S vážným tónem hlasu se smál Bůh.
"Tady jsme v nebíčku! A vy se tu nebudete rvát!" zamračil se Petr na rudého Freda Weasleyho a, teď už smějící se, Bellatrix. "Nebudete se smát!" s tímto rozkazem udeřil Bellatrix do hlavy svým zlatým klíčem. Bellatrix se okamžitě také dostala do transu a přešla jako Mimoň bránou nebeskou. To samé udělal i zmatenému Fredovi a pěkně je tam postavil mezi řadu čekajících dušiček, ve které stál i Remus s Tonksovou, Severus Snape, samotný Lord Voldemort a jeho Nagini (jasně.. ten nestál, ale plazil se) a kupa dalších. Všichni byli v transu a zasněně se usmívali až na Petra, který byl rudý a celý vyvedený z míry.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sara sara | Web | 22. května 2010 v 20:27 | Reagovat

Ahojky,máš ráda Drew Barrymore? Tak se určitě stav na můj blog:)

2 Boňňomííííra Boňňomííííra | 22. května 2010 v 21:17 | Reagovat

ach...geniální, jak jinak...xDDD i záchvaty křestanství mají něco do sebe...

3 Camille!! Camille!! | 23. května 2010 v 14:17 | Reagovat

Nu, naprroštá nádherra. Jak taky jinak, že? Štačí ši pršetštavit, jak to tam mušelo vypadat a hned ho to rrozešměje!:D
Bravo Beckhamko, bravo!

4 Rose Rose | 26. května 2010 v 20:50 | Reagovat

To je skvělí xD

5 El El | 7. června 2010 v 19:32 | Reagovat

já myslela že zlý skončí v pekle a ne v nebi...

6 Connn y Connn y | Web | 7. června 2010 v 20:31 | Reagovat

Ano Ano.. Ale prvně je musí Svatý Petr rozsoudit, přece xD .. Koukni na ANDĚL PÁNĚ XD

7 Arlette Arlette | 20. července 2010 v 21:36 | Reagovat

Bez chybné. No tk až na tu jednu, noooo. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama