Zajisté znáte nudu ve školních škamnech. Někdo si ji krátí malováním (jako třeba my), někdo psaním povídek (jako třeba my) a někdo civěním do světla (jako třeba my), ovšem málokdo je tak odvážný, že potom svoje výtvory vyvěsí na blog (jako třeba my). Doufám, že nás oceníte a třeba si i ukrátíte nudu před monitorem.

Tři slova od písmena

21. května 2010 v 10:03 |  RPG a jiné blbosti
Sice tohle nemá nic společného s HP či FF, ale věřím, že se vám to bude líbit. Tahle jednoduchá hra nám pomáhá zkrátit nudu v hodinách. Na princip určitě přijdete sami :)

Spolupráce: Connn y a Schneck

Ahoj a Áďo. Byli bystebezužitkový cukr. Cloumavý cokoli definovalo definitivně definovatelnou ekologii. Evidentně evolucefascinuje. Flákání flákot gravitačním gazpachem gumujehojné hádání hladových choleriků. Chemickým chladem iritujete irskou inteligenci. JarníJ.A.R. jásá. Krutý kraj křičí: lehnout líná lepro!Máme minimální maximum nebetyčnýchnosičů našich oplakaných obelisků. Obelix pracoval, protože prostě quatrum quákáquatrózní radostí. Rum rázně srkáte směrem správným, takže tlak těžceuplaval, úplně ultrafašisticky. Vlastně vrásky vyhladilWolf wolframem Wlodkowym. Xylofon Xenii i Xaverayrelevantně ynteresoval. Yreny zakázaly zahraniční zázemí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama