Zajisté znáte nudu ve školních škamnech. Někdo si ji krátí malováním (jako třeba my), někdo psaním povídek (jako třeba my) a někdo civěním do světla (jako třeba my), ovšem málokdo je tak odvážný, že potom svoje výtvory vyvěsí na blog (jako třeba my). Doufám, že nás oceníte a třeba si i ukrátíte nudu před monitorem.

Všichni o ní ví víc, než ona sama/Remus a Tonksová (1.část - Trapák)

15. května 2010 v 18:36 | Connn y |  Drámo o Remusovi a Tonksové
V této části se nedozvíte nic zajímavého :) Je to naprosto o ničem :) Ale teba Vám kecám... xD


"Máte navíc, Tonksová. Zítra v šest před Tate modern." Zavrčel na mladou bystrozorku Alastor Moody. "To je to mudlovské muzeum?" nechápavě koukla Tonksová na Moodyho. Ten však pouze nevrle přikývl a rozkulhal se mezi dav poplašených lidí na Příčné ulici. Ještě chvilku za ním Tonksová koukala jako za (ehm, omlouvám se) debilem, poté se však sebrala a vrátila se do práce.


Venku prší. (Ach ta Anglie...) Hodiny odbíjí 17:45. Tonksová sedí na zábradlí mostu přes Temži a kouká na odcházející mudly z Tate Modern. Přes své růžové vlasy má kapuci koženého kabátu, chráníc se před deštěm. Čeká a čeká, čumíc všude okolo. A dokonce čeká tak dlouho, že se čas přesunul až na čtvrt sedmé (,kdyby někdo nepochopil je to 18:15). Tonksová zavrtí hlavou a vydá se na odchod, sejde z mostu a zamíří do krajních uliček, když v tom... Špatně našlápne na rozbitý chodník a už letí k zemi. (A abych potěšila vaše srdce) Někdo jí chytne a vytáhne zase na nohy, sametovým hlasem osloví naší hrdinku:"Dobré?" Tonksová zvedne hlavu k pohublému muži se zjizveným obličejem. "Dobré, děkuji" Odpoví a usměje se na pohublého "zachránce" v otrhaném a starém kabátu. "Můžete mne pustit. Ještě dodá a úsměv chytne trošku umělý nádech. Remus Lupin, který jí postavil na nohy a do teď držel, jí urychleně a rozpačitě pustí, zasune se vedle dalšího muže se zrzavými vlasy a asi stejného věku jako sám Remus. Tonks by přísahala, že si toho zrzavce nevšimla, při tom ho od vidění zná z ministerstva. "Děkuji" ještě jednou jim Tonksová poděkuje a urychleně se otočí protočí oči, vydá se pryč. Ti dva si začnou něco podezíravě šeptat. Tonksová se vzdaluje. "Halo?! Slečno!" zmoklý anglický večer probudí hlas Arthura Weasleyho, toho zrzavého chlapíka. Tonkska se znuděně a nabroušeně zastaví. Otočí se na ty dva, kteří se k ní rychle blíží. "vy jste Nymphadora Tonksová?" vyhrkne k naštvané Tonksové pan Weasley, zatímco Remus svůj bledá obličej fascinovaně upírá na Tonksovou. "No ano... Tonksová" odpoví Tonksová a povolí svůj obličej. "Tak asi jo..."ještě se ujistí pan Weasley a podá Tonksové ruku se slovy: "Já jsem Arthur Weasley" stiskne a poté máchne k Remusovi "A to je Remus Lupin," dodá ještě pan Weasley. Lupin však pouze kývne hlavou. Tonksová se nechápavě ušklíbne a zase se mile usměje na pana Weasleyho, který pokračuje v otázkách:"Jdete na Fénixův řád?" "Ehh.. co?" Nechápavě zamrká Tonksová. "No Byl za Vámi Alastor Moody? "Tuším, že ano" "Fajn..tak abychom šli, že?" pan Weasley ukončí rozhovor a tázavě koukne i na Rema.

Všichni se vydají k hlavnímu štábu. Tonks a její známá nešikovnost skoro stále zakopává v tom ukrutném šeru. Remus jí vždy chytne s potěšeným úsměvem, ale Tonksová se vždy pouze postaví, neusměje se, nepoděkuje. Když dojdou do štábu a pan Weasley vše Tonksové vysvětlí, zasednou na schůzi(A taková malinka "nepodstatná" věc: Sirius Black chybí). Jakmile Moddy všem Tonksovou představí, sama Tonkska převrhne sklenici dýňového džusu Molly Weasleyhové, manželky pana Weasleyho. Remus vše sice hůlkou napraví (trapák), ale nikdo Molly nesebere její názor.

Od té doby se rozhodla Molly Weasleyová, že si na Nymphadoru Tonksovou dá obzvláště pozor.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aybi Aybi | 15. května 2010 v 20:17 | Reagovat

Dobře tyy :D :) pači sa mi!

2 Connn y Connn y | Web | 15. května 2010 v 20:27 | Reagovat

Ale nejvíce mne na tom stejně dostává to Tate Modern xD ... Aneb o Londýně bez Londýna xD

3 Kristen Kristen | 15. května 2010 v 20:29 | Reagovat

Pěkný =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama