Zajisté znáte nudu ve školních škamnech. Někdo si ji krátí malováním (jako třeba my), někdo psaním povídek (jako třeba my) a někdo civěním do světla (jako třeba my), ovšem málokdo je tak odvážný, že potom svoje výtvory vyvěsí na blog (jako třeba my). Doufám, že nás oceníte a třeba si i ukrátíte nudu před monitorem.

Drámo o Remusovi a Tonksové

Všichni o ní ví víc, než ona sama / Remus a Tonksová (5. část - HEJ, kotě? Děráč!)

6. června 2010 v 15:21 | Connn y
MÁM DEPRESI!!!
Začátek je konec a konec je teprve začátek! Děj mi utíká mezi prsty. Realita je plná puberťáckých žvejkalů (tím nemám na mysli toho úžasného tvora ze Star Wars, ale naivní žvýkačky) Nejsi "IN"? Pfuj! tato povídka patří všem "kultivovaným" šílencům! 

Tonksová si podivně rychle našla nový byt někde na kraji Londýna. Přestěhovala se ještě dřív, než na Grimmauldově námněstá přibyl další host Hermiona Grangerová, Ronova kamarádka. Po schůzkách řádu však ochotně zůstávala na večeři. Někdy se stavila i za obyčejného dne, jelikož s Ginny Weasleyovou se velmi spřátelily. Tonksové se dokonce zdálo, že lidí 'členy FŘ) ve svém okolí dokáže odhadnout, že už se v nich vyzná. Však jeden ze členů jí dosti znepříjemnil život...

Všichni o ní ví víc, než ona sama/Remus a Tonksová (4.část - Brambory)

31. května 2010 v 20:12 | Connn y
5. část příběhu zde
No jo... Je to tu zas... Nepřehledné písmenka... MOJE! XD Založeno na MÝCH mylovaných snech xD (Ano s tvrdým ypsilon!!!) xD

"Ahoj, Ginny zlatíčko! Jakpak se vyspala?"
"Bré ráno, mamko...Ale...Celkem to šlo." několikrát zívla Ginny a zasedla ke stolu v jídelně.
"Tonksová ještě spí, zlatíčko?"
"Tonksová? Nevím, ještě jsem jí nepotkala"
"Nepotkala? Poslala jsem jí k tobě na noc. Vylila si do postele liščí vývar."
"Cože?" pobaveně vydechla, ještě ospalá, Ginny.
"U merlinových vousů.... To by mě tedy zajímalo, jestli si vážně nakonec neustala u Freda a Geoge."
"Proč tu vlastně Tonksová bydli?"

Všichni o ní ví víc, než ona sama/Remus a Tonksová (3.část - Kterak se z Tonksové Lupin stal! Pardon měl to být Snape! FREDERIKU!)

28. května 2010 v 22:50 | Connn y
4. část příběhu "brambory" zde

AHOJTE! MILOVANÍ!
MÁME TU DALŠÍ ČÁST MÉHO SNĚNÍ! xD Tentokrát se všichni narvali do tiché společnosti a Anarchie zavládla! Také milujete plná jména? xD Tak to tedy patří VÁM! xD


Frederiku!" s těmito slovy vběhla do obývacího pokoje Tonksová v době, kdy se tam ještě radili nějací členové Fénixova Řádu. Mezi nimi ještě stále byl i samotný Albus Brumbál a Severus Snape tam čekal taky, ale byl tam pouze na přání Brumbála tudíž byl značně nevrlí.
"Frede!" ječela rozzuřená Tonksová v noční košili s motivem velkého modrého draka. Své krátké vlasy měla celé od nějakých sazí stejně jako obličej, na kterém měla dokonce i nějaké, trošku zakrvácené, jizvy.

Všichni o ní ví víc, než ona sama/Remus a Tonksová (2.část - To zní, jak salám)

21. května 2010 v 21:42 | Connn y
3. část příběhu "Frederiku!" zde
Takže! Drazí!
Zase jsem celý příběh přehodnotila xD Byla bych velmi potěšena, kdybyste zanechali komentář xD ANO! mé díla nějsou nic světoborného, ale bylo by fajn, abyste napsali svůj názor xD Je to možná krátké, ale pochybuji, že by se Vám chtěli číst sáhodlouhé romány xD


"Tonksová, Tonksová! U merlinových vousů!" ozval se hluboký mužský hlas mezi nepřeberným davem na Příčné ulici. Tonksová se zastavila a otočila hlavu za zdrojem svého jména. Zaostřila na známou tvář Kingsleyho Pastorka prodírající ho se směrem k ní. 
"Znáte cestu?" vyhrkl k ní Pastorek.
"Pokud vím, kterou mám znát."
"Grimmauldovo náměstí číslo dvanáct. Někdo Vás čeká" zvučně sykl Pastorek, který měl velmi na spěch.

Všichni o ní ví víc, než ona sama/Remus a Tonksová (1.část - Trapák)

15. května 2010 v 18:36 | Connn y
V této části se nedozvíte nic zajímavého :) Je to naprosto o ničem :) Ale teba Vám kecám... xD


"Máte navíc, Tonksová. Zítra v šest před Tate modern." Zavrčel na mladou bystrozorku Alastor Moody. "To je to mudlovské muzeum?" nechápavě koukla Tonksová na Moodyho. Ten však pouze nevrle přikývl a rozkulhal se mezi dav poplašených lidí na Příčné ulici. Ještě chvilku za ním Tonksová koukala jako za (ehm, omlouvám se) debilem, poté se však sebrala a vrátila se do práce.
 
 

Reklama