Zajisté znáte nudu ve školních škamnech. Někdo si ji krátí malováním (jako třeba my), někdo psaním povídek (jako třeba my) a někdo civěním do světla (jako třeba my), ovšem málokdo je tak odvážný, že potom svoje výtvory vyvěsí na blog (jako třeba my). Doufám, že nás oceníte a třeba si i ukrátíte nudu před monitorem.

Jednororázovky od Connny

remake na "Na konci zemře" aneb "Na začátku zemře" aneb...Kterak Havraspárští nedostali Stanleyho do hrobu, ale do urny

6. listopadu 2010 v 22:14 | Connn y
Nejste-li hráč HOCZ, asi nepochopíte celou pointu této bezpointové básničky, ale vy HOCzáci stejně asi jste, protože nikdo jiný to tu nečte ^^ Tak se pokochejte touto soutěží, kdy Evey má strávit den s nějakým vybraným profesorem.

"Uh mám říct jméno? Ta..tak třeba Stanley-" a než chudák vystrašená Evey dokoktala to "ová" nevrlý Gin luskly prsty a bylo vymalováno...

Ne.. on určitě ví, že jsem říkala "Stanleyovou". Věděl to! Já s tím starým dědkem nebudu! Chytnu nějakou nemoc, zelenou plíseň!Fuj, na co to myslím? u večeře! Ale což, až potkám Rose domluvím, aby tam šla místo mne!

Ano, Havraspár má ve znaku orla

3. října 2010 v 13:53 | Connn y
Havraspár je slovo, ze kterého na nás přímo vylétávají havrani. Proč tedy Rowena z Havraspáru chtěla orla a Havraspár se po mnoho let pyšnil právě orlem? Já myslím, že důvod dopadá až do mládí oné velké kouzelnice, Roweny z Havraspáru. Nad tím si dala práci Connn y, i když se trochu vykradla :P

Kterak se Bellatrix nudila a Nevillovi zhoršila život :(

2. června 2010 v 20:39
Pokusila jsem se o jednorázovku (nevím..nevím)
Neville! Tu postavu mám ráda! Co všechno on trpí?! Kam se na to hrabou ostatní! Je nemehlo, ale JE TO NEVILLE! Nebelvírák, i když pochybuje!!!! xD TAHLE POVÍDKA PATŘÍ POUZE JEMU, POUZE NEVILLOVI!

Kterak se Bellatrix s Fredem v nebíčku rvala a Svatý Petr je musel umlátit svým zlatým klíčem.

22. května 2010 v 20:19 | Connn y
A Connn y zde má další jednorázovku. Tentokrát je již po bitvě a všichni se setkají v nebíčku :) Možná bych to mohla někomu věnovat.. VĚNUJI TO VŠEM, co však věří v roztomilé snílky a pobíhající myšlenku. :) Tolik moudra a teď zde pár mých žvástíků :) ... (doufám, že necháte komentář :P)

Okolí bylo blankytně modré a všechny mráčky ležely u nohou. Kam by kdo dokouknul, bylo čisto a nevino. Vzdoušek očistně chladil a mysl byla prázdná. Všechny výčitky svědomí, sváry a pocity viny upadly v zapomnění. Ano, stalo se to v nebi...

Kterak se Remus s Tonksovou poprvé potkal...

14. května 2010 v 21:48 | Connny

Drazí přátele, neberte to vážně xD. Je to prostě malé roztomilé a je to Tonksová. Lupin tam moc času nemá, jelikož konec je zanedbán xD A proč? Psala jsem to ve škole xD A nehodlám tam trávit moc dlouho času :)
 
 

Reklama